Acem - výroba a rozvoz stravy

051 / 779 70 06

O nás

Kontakt

Adresa:  ACEM s.r.o.

Soľnobanská 5A/11809, Prešov 08005

IČO: 43 786 774

zapísaná OROS Prešov, : Vložka číslo:  19250/P

Prevádzka:Petrovany 230, Petrovany-Močarmany 082 53

Tel.:       051/ 7797006

Mobil:    0918 625 732, 0918 899 065

Domáca stránka: www.acem.sk

Mail: objednavky@acem.sk, acem@acem.sk

 

V súčastnosti priemerne zabezpečujeme denne 1 000 obedov.

Obchodná spoločnosť Acem s.r.o. bola založená v roku 2007.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba a rozvoz hotových jedál pre firmy aj jednotlivcom. Naše jedlá ponúkamepriamo  zákazníkovi v  nami zriadených výdajniach alebo formou balených jedál a to v nevratných obaloch.

Prečo by ste si mali vybrať práve našu spoločnosť?

Hlavne kvôli nevratným obalom ktoré používame a ktoré sú schválené MZ SR na distribúciu stravy, čo sa o iných obaloch ako sú „dózy a tzv. „obedáre“ nedá povedať. 

balenie_jedla.jpg

Pri potrebe zabezpečiť výdaj cez výdajne miesta zabezpečujeme kompletné vybavenie, ktoré spĺňa hygienické požiadavky regionálneho úradu verejného zdravotníctva.

Zamestnávame kvalifikovaných vyškolených ľudí s dlhodobými skúsenosťami a chuťou pracovať, máme vlastnú dopravu, ktorou rozvážame stravu. Najväčší dôraz kladieme na dodržiavanie hygienických ,technologických noriem a spokojnosť stravníkov.

Po dohode s Vami (resp. s vašou organizáciou) vieme poskytnúť odborne a zdravotne spôsobilý personál pre výdaj Vami objednanej stravy. Čas výdaja stravy prispôsobíme podľa požiadaviek Vašej spoločnosti. Pri výrobe jedál sa držíme základných princípov dobrého a zdravého stravovania. Samozrejmosťou je dodržiavanie zásad osobnej hygieny pri výrobe pokrmov ako aj  prevádzkovej hygieny.

Varíme na nových moderných technológiách, ktoré spolu s čerstvými surovinami bez použitia polotovarov zabezpečia chutnú a pritom zdravotne vyváženú stravu. Základom zdravého životného štýlu je pestrý a vyvážený jedálny lístok, ktorý dodá nášmu organizmu dostatok tej správnej energie na celý deň.

Jedálny lístok

Jedálny lístok hlavného jedla zostavujeme tak, aby zabezpečil primerané energetické a biologické hodnoty, ktoré nestrácajú hodnoty ani pri jeho ohreve.

Stravý lístok je možné zasielať v elektronickej forme, ako aj nahlasovanie počtu stravy v nasledujúci deň.
V konečnom dôsledku písať o našej spoločnosti nie je náš cieľ, lepšie je jedlo raz ochutnať ako sto krát čítať o jeho kvalite.

Stravná jednotka zahŕňa- polievku /chlieb/ a hlavné jedlo

Vyskúšajte nami ponúkané služby, radi budeme rešpektovať Vaše rady a podnety pre zlepšenie spolupráce.


ACEM, s. r. o.

Soľnobanská 11809/5A Prešov - Solivar